ساخت حسینیه هیئت الرضا علیه السلام

بسمه تعالی

در پی سوالات مکرر دوست داران اهل بیت علیهم السلام و‌مستمعان هیئت الرضا علیه السلام درباره ساخت حسینیه هیئت الرضا علیه السلام در محله هرندی ، موارد زیر به اطلاع می رسد:

الف) فازبندی پروژه : 

۱-تاکنون فونداسیون ، اسکلت سازه ، چاه فاضلاب ، کف سازی اولیه و سقف حسینیه به صورت جهادی و شبانه روزی اجرا شده و در روزهای پایانی اجرا می باشد.
۲-دیوار کشی ، تعبیه تاسیسات تهویه ، گرمایش و سرمایش ، برقکشی ، کفسازی ، ساخت و نصب درب و پنجره ، لوله کشی آب و فاضلاب ، خرید و نصب و اصلاح انشعاب مناسب آب ، فاضلاب ، برق و گاز در فاز دوم پروژه قرار دارد که طی روزهای آتی آغاز میگردد.
۳- ساخت سرویس های بهداشتی ، وضوخانه ، اصلاح معبر ، روشنایی و نورپردازی ، سیستم صوت و ... در فاز سوم پروژه قرار دارد که پس از فاز دوم اجرا می شود.
۴-تزئینات داخلی ، نما و ... در فاز چهارم در وقت مقتضی اجرا می گردد.

ب) منابع مالی :

به حول و قوه الهی هیئت الرضا علیه السلام تمام منابع مورد نیاز برای پیشبرد پروژه را از منابع مردمی تامین نموده است و با توجه به شرایط اقتصادی فعلی اندکی با مشکل مواجه شده است.
تاکنون هیچگونه کمکی از ادارات ، سازمانها و نهادهای دولتی و یا عمومی دریافت نشده است و در ادامه هم تنها از کمکهای مردمی و متبرعین استفاده خواهد شد.
در صورتی که مایل به مشارکت در این امر هستید کمکهای نقدی خود را به حساب سیبای بانک ملی ایران به شماره 0205364656006 و شماره کارت 6037991199504261 به نام هیئت الرضا علیه السلام و یا به صورت آنلاین از طریق لینک ppng.ir/d/28rx واریز نمایید.

ج) نیازمندی ها :

۱- ابزار و مصالح :
در صورتی که مایل به اهداء کمک های غیر نقدی شامل سیستمهای تهویه ، گرمایش ، سرمایش ، لوله آب و فاضلاب ، شیرآلات ، کاشی ، سرامیک ، موزائیک ، سنگ کف ، آجر نما ، کابل برق ، تجهیزات روشنایی و نورپردازی ، کلید و پریز برق ، تجهیزات سرویس بهداشتی ، درب و پنجره چوبی ، گچ ، سیمان سیاه ، سیمان سفید ، خاک سنگ ، ابزار ساختمانی (بیل، کلنگ ، فرغون و ...) فرش ، موکت ، ابزار آلات(انواع آچار ، انبردست ، سیمچین ، هیلتی ، دلر شارژی ، انواع پیشگوشتی و ...) قفل و یراق آلات ، شلنگ آب ، منبع آب ، پمپ آب ، طناب و قرقره ، جرثقیل دستی ، دوربین های مداربسته ، تابلوهای برق و ... هستید نام و شماره تماس خود را به https://t.me/heiatorreza1418 ارسال نمایید.

۲- نیروی انسانی متخصص :
در صورتی که در حوزه ساختمان دارای تخصص (دیوارکشی ، لوله کشی ، سنکگاری ،  گچکاری ، نقاشی ، برقکشی ، سرمایش و گرمایش ، تهویه و ... ) می باشید و تمایل به مشارکت در ساخت حسینیه دارید با ذکر تخصص خود با https://t.me/heiatorreza1418 مکاتبه نمایید.

پیشرفت پروژه ان شاء الله در اطلاعیه های بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.

تاریخ درج خبر: ۱۳۹۷/۰۵/۲۲