در این صفحه فقط لینک سایت هیئت های مذهبی درج میشود ، لطفا جهت درج لینک سایت هیئت خود ، آدرس آن را به info@behesht.info ارسال نمایید.

بدیهی است لینک هایی درج میشود که دارای دامنه و فضای اختصاصی باشند ، وبلاگ یا وبلاگ متصل به دامنه اختصاصی نباشند و تبلیغات کنترل نشده (مانند لینک باکس یا تبلیغات سرویس دهنده های وبلاگ) در آنها موجود نباشد. ضمن اینکه در حوزه آن هیئت فعال بوده و دارای بروزرسانی مداوم باشند.

*** لینک سایت های جدید اضافه شده و سایت های غیر فعال حذف شدند *** 18 فروردین 95


نــــــوریــــه
شـــریعـــــه
حسین مظلوم
جنت عباس(ع)
جنت الواعظین
ماءالفرات
غریب مدینه
یا زهرا (س)
شهید تورجی زاده
نام و نام خانوادگی:
کد تصویر:
 
رستگار
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
1 سال پیش
یادمان یاران دوکوهه از ابتدای سال 1392 در جهت نشر فرهنگ دفاع مقدس و محور مقاومت و شناخت و ترویج معارف عاشورایی در سیره شهداء بنیان نهاده شد و تا امروز به صورت منسجم و منظم با استعانت از درگاه فیض الهی و عنایات خاصه شهیدان والامقام به فعالیت پرداخته است.
فعالیت یادمان بصورت هفتگی در روزهای جمعه (6 ماهه اول سال) از اذان مغرب و عشاء الی 22:30 و روزهای پنج شنبه (6 ماهه دوم سال) از ساعت 14 الی اذان مغرب و عشاء در جوار مزار مطهر پنج شهید گمنام دفاع مقدس واقع در منطقه 18 تهران بزرگراه شهید آیت الله سعیدی - بلوار معلم - بوستان قائم برگزار میگردد.
از اهم برنامه های یادمان میتوان به : ایستگاه صلواتی - غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا - نماز جماعت - زیارت عاشورا - ختم کلام الله مجید بصورت حزب خوانی - پخش آواهای دفاع مقدس - روایتگری و خاطره گویی رزمندگان و نمایش فیلم مستند جنگ اشاره نمود.
فاخلع نعلیک شما هم دعوتید
اینستاگرام : yaranedokoohe
وب نوشت : www.yaranedokoohe.blogfa.com
رایانامه : yaranedokoohe@yahoo.com
فرهاد پیرنیا
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
1 سال پیش
هییت امام حسن مجتبی (ع )
رضا
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
2 سال پیش
" به نام خدا "
" السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین "
کمتر از یک ماه دیگر تا فرارسیدن ایام اربعین و هنگامه عروج میلیونی عاشقان حضرت سید الشهداء و عزیمت کاروان های عشق و اخلاص و دلدادگی به کربلای معلی باقی مانده است . سعادتمندانی که شب قدر و روز عرفه و در ساعات نورانی مناجات با خداوند از حضرت احدیت جواز تشرف به عتبات را مسئلت نموده اند و هم اینک با اذن الهی ، مقدمات سفرشان فراهم آمده است ؛ همه را و به ویژه روح نورانی حضرت امام راحل و شهدای والا مقام را از دعای خود بی نصیب نگذارند .
کسانی که در سال های گذشته توفیق زیارت اربعین را پیدا کرده اند ؛ دیده اند و با تمام وجود مراتب ایثار و اخلاص مردم عراق را در استقبال و پذیرائی از زائران ، احساس کرده اند و در دفعات بسیار و در موقعیت های گوناگون دیده اند که این مردم شریف چگونه با اشک و التماس زائران را برای پذیرائی و خدمت به آنها ، دعوت می کنند . چه تعداد زن و مرد و کودک که در عین گرفتار بودن در مشکلات اقتصادی و تنگنای معیشت ، تمام هستی و دارو ندار خود را در نان و شربت و غذائی خلاصه کرده و با خواهش و تمنا از زائران می خواهند تا با استفاده از این خوراکی ها ، آنان را در اجر زیارت سهیم ساخته و افتخار خدمت به زیارت کننده امام مظلوم را به آنان اعطا کنند . دیده اند که این مردم ، بهترین اتاق و پاک ترین بالین و بستر ها را به زائران اختصاص می دهند و دیده اند که برای تیمار زائران و شستن لباس و جوراب و و واکس زدن کفش زائران ، با هم رقابت می کنند و بلکه در مواردی این فیض بزرگ را از یکدیگر به غنیمت می گیرند . چه بسیار کودکان خردسالی که با تأسی از پدر و مادر خود ، آنان نیز عاشقانه چند عدد میوه و چند لیوان آب و شربت را در طبقی بر سر گرفته و با زلال چشم و تبسم کودکانه خود ، انتظار می کشد تا زائری از این خوان بهشتی بهره مند گردد . تو گوئی در آنجا همه چیز متعلق به امام حسین علیه السلام است و این جماعت فقط کارگران و عمال آن حضرت هستند و چیزی را متعلق به خود نمی دانند .
مشاهده اقیانوس اخلاص مردم عراق در خدمات دهی به تشرف یافتگان زیارت آقا ابا عبدالله ، این باور را در انسان تقویت می نماید که این مردم به واقع خود را در حضور حضرتش می دانند و خود را مکلف به ارائه خدمت به بهترین وجه و در عالیترین مراتب می دانند و لذا تلاش می کنند تا در این عرصه کم نگذارند و کم نیاورند تا بتوانند با شاد کردن قلب حضرت زهرای مرضیه سلام الله علیها ، نمره خوبی از این آزمون بدست آورند .
تا اینجای نوشته ، سعی نمودم تصویری هر چند ناتمام و ناقص از دنیای با عظمت و زیبای مردم با اخلاص عراق را ارائه کنم و این نقاشی فقط بخشی از تابلو می باشد . بخش دیگر آن که فقط اتود خورده نیاز است تا رنگ آمیزی و قابل درک و رؤیت شود ؛ قدردانی و قدرشناسی و سپاسگزاری عملی از خدمات خالصانه آنها توسط زائران ایرانی است .
مردم ایران از دیرباز به نمک شناسی و بهره مندی از فرهنگ و تمدن کهن شهره هستند . از همین رو و از روی ادب ، خود را مزاحم زندگی میزبانان عراقی معرفی می کنند و با شرم و اعتذار فراوان دعوت ایشان را می پذیرند و در عین اینکه به حداقل ها بسنده می نمایند ؛ در استفاده از امکانات و خانه و کاشانه و لوازم و اسباب بی حساب صاحب خانه ، اصل امانت ر استفاده بهینه را کاملا رعایت می نمایند و در انتها و در زمان وداع ، در کمال ادب از زحمات ایشان تشکر و با دادن نشانی و شماره تلفن ، آنها را دعوت می کنند تا برای زیارت حضرت ثامن الحجج علیه السلام و حضرت معصومه سلام الله علیها ، به ایران تشریف بیاورند و چند روزی مهمانشان باشند .
خدمات عراقی ها را نمی توان با پرداخت پول جبران کرد زیرا این تجارت ، تجارت عشق است و قابل محاسبه و قیمت گذاری نیست و لذا پرداخت پول هم دون شأن مردم ایران است و هم نوعی بی نزاکتی و اهانت محسوب می گردد . از طرف دیگر ادب ایجاب می نماید تا به نشانه امتنان ، اقدامی از طرف زائران در ازاء بزرگواری پذیرائی کنندگان انجام پذیرد . چنین به نظر می رسد که پیش بینی و تدارک دیدن و همراه داشتن مقادیر مناسب و ممکن از سوغات و تعدادی اسباب بازی و لباس برای کودکان ، پسندیده باشد . به طور مثال زائران هر شهر و استان می توانند متناسب با بضاعت خود ، مقادیری از تولیدات استان و شهر خود را تدارک دیده و همراه داشته باشند تا در زمان ترک منزل شخص عراقی ، رهآورد و تحفه خود را در مقام تشکر ، به آنها اهداء کنند . حمل چند کیلو گز و پسته و بادام و سوهان و باقلوا و صنایع دستی و لوازم زینتی و لباس و اسباب بازی مخصوص کودکان ، چندان دشوار نیست اما همین عمل به ظاهر ساده و کوچک علاوه بر اجر اخروی ، دارای آثار ماندگار در ذهن و خاطر مردم عراق به ویژه کودکان و از موجبات همبستگی عاطفی بیشتر میان دو طرف خواهد شد .
در همین راستا می توان با برنامه ریزی از سوی ستاد اربعین ، هر تعداد مشخص از عمود ها را به مردم یک استان برای اهداء سوغات به عراقی ها اختصاص داد و برای جلوگیری ازَ تکراری شدن سوغات ها ، همه ساله عمود ها و مسافت های اختصاص داده شده به هر استان را تغییر داد . هر چند اقدام مستقل و فارغ از برنامه ریزی ها نیز لطف خودش را دارد . َ
این نوشته فقط یک پیشنهاد مقدماتی است .
هیئت فرهنگی مذهبی قمر بنی هاشم(ع) شهرستان مرند
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
3 سال پیش
با سلام و خسته نباشید.

بنده مدیر سایت هیئت فرهنگی مذهبی قمر بنی هاشم (ع) شهرستان مرند هستم.

ما لینک شما رو تو سایتمون ثبت کردیم.

ممنون می شویم ما رو هم لینک کنید.

هیئت فرهنگی مذهبی قمر بنی هاشم (ع) شهرستان مرند

https://www.gamarbanihashem.com
نیما گنجی
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
3 سال پیش
هیئت محبان قرآن و عترت

shohada72.ir
امیرحسین حیدری
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
4 سال پیش
هیت غریب مدینه بم
سید رضا ابیلی
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
4 سال پیش
سلام
پایگاه رسمی هیئت الجواد علیه السّلام
محفل یا لثارات الحسین عج
www.heiatoljavad.mihanblog.com
خوشحال میشیم به ما هم سر بزنید.
امیرحسین
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
4 سال پیش
سلام
لطفا لینک هیئت عاشورائیان زنجان را به ashoura.info تغییر دهید
رضا هلالی{غفاری}
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
4 سال پیش
لطفا آدرس سایت من رو که برای دانلود مداحی های تصویری حاج رضا هست درج کنید
rezahelali.vcp.ir
شهید گمنام
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
4 سال پیش
با سلام
"هیئت یاوران مهدی (عج)" - اعضای هیئت غالبا نوجوان هستند ،سعی داریم از همین سنین پایین شروع کنیم تا انشاالله جوونایی انقلابی و ولایی تحویل جامعه بدیم
خوشحال میشیم به وبلاگ ما هم سر بزنید و یا لینک هیئت ما رو هم در سایتتون قرار بدید:
Rasoulollah.blogfa.com

.: با تشکر :.
عاشقان شهادت(علیرضا)
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
4 سال پیش
سلام ب خادم ها و نوکرهای با اخلاص ابی عبدالله(ع)

اگه میشه لطف کنید

ولاگ سایت هیئت

"محبان حضرت مهدی(عج) فدایان حضزت زهرا(س)"

بگذارید.

haramsiz.ir

با تشکر


یاعلی...
شعبان حاجیان پور
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
4 سال پیش
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز سایت بهشت لطفا مارو هم لینک کنید
هیئت محبان علی ابن ابیطالب برازجان
www.beheshtemaarefat.ir
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
4 سال پیش
به نام خدا . سلام علیکم . صلوات شعبانیه ، که از طرف سید الساجدین ، امام زین العابدین حضرت علی ابن الحسین ع به ما مرحمت شده است ؛ مشحون از معارف والا و متضمن آموزه های محکم شناخت امام و ولایت حقه معصومین و نیز اصول اعتقادی دیگر است . این دعا را می توان خلاصه ای از زیارت جامعه کبیره دانست . از هر روی ترویج و استمرار داشتن بر این دعای شریف در ماه مبارک شعبان المعظم و استفاده از مضامین نورانی آن در همه ساعات و روزهای عمر ، می تواند کلید نجات و رستگاری شیعیان اهل بیت و پیروان رسول الله ص باشد . انشاءالله
هدف از این نوشته ، پیشنهاد خواندن این دعا در قالب ابتهال ( سبک حب الحسین ) و با رعایت حالت حزن و فرح به اقتضای مضمون دعا و رعایت اصول تجوید و صوت و لحن است با این امید که ابتهال خوانی صلوات شعبانیه توسط مادحین با اخلاص و خوش صدا و پاک طینت ، علاوه بر باقی گذاشتن یادگاری معنوی از ایشان به مثابه باقیات الصالحات ، موجب تکریم خاندان نبوت و ترویج معارف اهل بیت و معرفی این دعا به نسل جوان گردد .
خواهشمند است در صورت امکان مراتب را به آگاهی مادحین و دیگر علاقه مندان و مخاطبان محترم برسانید .
جوا علیپور
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
4 سال پیش
با سلام و عرض خسته نباشید خدمتتتون
میخواستم ببینم آیا امکانش هس که با برقراری هر مراسم توسط آقای هلالی به ما هم ایمیل بشه فایل های مراسم؟؟؟؟!
مجید عزیزی
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
4 سال پیش
با سلام لطفا مارو هم لینک خودتون کنید هیات موکب العباس ع اراک
WWW. MOKEBOLABASARAK.BLOGFA.COM
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
4 سال پیش
سلام....

وب سایت هیئت حضرت رقیه(س)قم
http://jannatolroghaye.ir/
مجید امیرالهی
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
4 سال پیش
هیئت عشاق الحسین (ع) فدائیان ولایت شهرستان سلماس
oshagalhosein.mihanblog.com
لطفا در لیست خود درج کنید ممنون
هیئت حسین جان
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
4 سال پیش
وب سایت هیئت حسین جان (علیه السلام ) اصفهان ...مداحی کربلایی سعید میرفهیمی
http://www.hoseinjan.info
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
4 سال پیش
با عرض سلام

هیئت دیوانگان حضرت رقیه(س)قم/

jannatolroghaye.blogsky.com

لطفا در لیست خود درج کنید ممنون
ذاکرالحسین علیه السلام
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
4 سال پیش
سلام.....
ما شمارو با افتخار لینک کردیم شما هم ما رو لینک کنید وش حال میشیم

دوستداران حاج مهدی سعیدی

www. hajmehdisaeedi.mihanblog.com