ساخت حسینیه هیئت الرضا علیه السلام

انتشار خبر: ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ | بازدید خبر: 1832
بسمه تعالی

در پی سوالات مکرر دوست داران اهل بیت علیهم السلام و‌مستمعان هیئت الرضا علیه السلام درباره ساخت حسینیه هیئت الرضا علیه السلام در محله هرندی ، موارد زیر به اطلاع می رسد:

الف) فازبندی پروژه : 

۱-تاکنون فونداسیون ، اسکلت سازه ، چاه فاضلاب ، کف سازی اولیه و سقف حسینیه به صورت جهادی و شبانه روزی اجرا شده و در روزهای پایانی اجرا می باشد.
۲-دیوار کشی ، تعبیه تاسیسات تهویه ، گرمایش و سرمایش ، برقکشی ، کفسازی ، ساخت و نصب درب و پنجره ، لوله کشی آب و فاضلاب ، خرید و نصب و اصلاح انشعاب مناسب آب ، فاضلاب ، برق و گاز در فاز دوم پروژه قرار دارد که طی روزهای آتی آغاز میگردد.
۳- ساخت سرویس های بهداشتی ، وضوخانه ، اصلاح معبر ، روشنایی و نورپردازی ، سیستم صوت و ... در فاز سوم پروژه قرار دارد که پس از فاز دوم اجرا می شود.
۴-تزئینات داخلی ، نما و ... در فاز چهارم در وقت مقتضی اجرا می گردد.

ب) منابع مالی :

به حول و قوه الهی هیئت الرضا علیه السلام تمام منابع مورد نیاز برای پیشبرد پروژه را از منابع مردمی تامین نموده است و با توجه به شرایط اقتصادی فعلی اندکی با مشکل مواجه شده است.
تاکنون هیچگونه کمکی از ادارات ، سازمانها و نهادهای دولتی و یا عمومی دریافت نشده است و در ادامه هم تنها از کمکهای مردمی و متبرعین استفاده خواهد شد.
در صورتی که مایل به مشارکت در این امر هستید کمکهای نقدی خود را به حساب سیبای بانک ملی ایران به شماره 0205364656006 و شماره کارت 6037991199504261 به نام هیئت الرضا علیه السلام و یا به صورت آنلاین از طریق لینک ppng.ir/d/28rx واریز نمایید.

ج) نیازمندی ها :

۱- ابزار و مصالح :
در صورتی که مایل به اهداء کمک های غیر نقدی شامل سیستمهای تهویه ، گرمایش ، سرمایش ، لوله آب و فاضلاب ، شیرآلات ، کاشی ، سرامیک ، موزائیک ، سنگ کف ، آجر نما ، کابل برق ، تجهیزات روشنایی و نورپردازی ، کلید و پریز برق ، تجهیزات سرویس بهداشتی ، درب و پنجره چوبی ، گچ ، سیمان سیاه ، سیمان سفید ، خاک سنگ ، ابزار ساختمانی (بیل، کلنگ ، فرغون و ...) فرش ، موکت ، ابزار آلات(انواع آچار ، انبردست ، سیمچین ، هیلتی ، دلر شارژی ، انواع پیشگوشتی و ...) قفل و یراق آلات ، شلنگ آب ، منبع آب ، پمپ آب ، طناب و قرقره ، جرثقیل دستی ، دوربین های مداربسته ، تابلوهای برق و ... هستید نام و شماره تماس خود را به https://t.me/heiatorreza1418 ارسال نمایید.

۲- نیروی انسانی متخصص :
در صورتی که در حوزه ساختمان دارای تخصص (دیوارکشی ، لوله کشی ، سنکگاری ،  گچکاری ، نقاشی ، برقکشی ، سرمایش و گرمایش ، تهویه و ... ) می باشید و تمایل به مشارکت در ساخت حسینیه دارید با ذکر تخصص خود با https://t.me/heiatorreza1418 مکاتبه نمایید.

پیشرفت پروژه ان شاء الله در اطلاعیه های بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.
نام و نام خانوادگی:
کد تصویر:
 
علی
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
1 سال پیش
حاجی کجاست کی میخوای جواب بدید آدرس حسینه کجاست
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
1 سال پیش
سلام یک برآورد میکردید برای زمان اتمام ساخت حسینیه هیأت الرضا علیه السلام.