برپایی موکب فرهنگی-خدماتی هیئت الرضا علیه السلام

انتشار خبر: ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ | بازدید خبر: 2878
همزمان با دهه اول محرم الحرام ، هیئت الرضا علیه السلام محفل بسیجیان و رهروان شهدا ، اقدام به راه اندازی موکب فرهنگی-خدماتی در میدان حسن آباد تهران نموده است.
در این موکب خدمات فرهنگی از جمله واقعیت مجازی واقعه عاشورا ، همخوانی ، قرائت زیارت عاشورا ، واکس صلواتی و ... ارائه می گردد.
چهار پرچم مقدس گنبد حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام ، حضرت اباالفضل العباس علیه السلام ، حضرت امام رضا علیه السلام و حضرت زینب کبری سلام الله علیها نیز در مجاورت موکب به اهتزاز در آمده است.
همچنین پذیرایی در وعده های صبحانه و عصرانه ، چای ایرانی ، چای عراقی ، چای لیمو ، شربت ، قهوه و ... از عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام صورت می پذیرد.
مراسم قرائت زیارت ناحیه مقدسه نیز در غروب روز عاشورا از ساعت 14 در محل موکب توسط حجت الاسلام و المسلمین صمدی برگزار خواهد شد.
این موکب در ضلع جنوبی میدان حسن آباد در خیابان امام خمینی (ره) - جنب مترو حسن آباد واقع شده و تا روز 14 محرم از ساعت 9 تا 24 پذیرای عزاداران حسینی است.
نام و نام خانوادگی:
کد تصویر:
 
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
3 ماه پیش
یکی از معروف ترین هیئت های پایتخت و همچنین کل ایران، هیئت الرضا میباشد که اول هست. اجرشون با امام حسین که اکثر شرکت کننده ها در این هیئت را جوانان تشکیل میدهند
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
4 ماه پیش
دمتون گرم واقعا.
علی عظیمی مشهد
ارسال شده به اسمی با کلید ContentComment یافت نشد
4 ماه پیش
خداقوت دوستان هییت الرضاع