فراخوان پشتیبانی جبهه مقاومت اسلامی

انتشار خبر: ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ | بازدید خبر: 1412
‏‎بسمه تعالی

‏‎ضمن تشکر از امت شهید پرور ایران اسلامی از ارسال کمکهای نقدی و غیر نقدی به جهت حمایت از رزمندگان مدافع حرم  در سال گذشته(١٣٩٤) و نظر به درخواست های متعدد و استقبال صورت گرفته ، پیرو اطلاعیه قبلی  برای این مهم در سال ١٣٩٥، موارد زیر جهت جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی توسط ستاد مردمی مدافعان حرم و مجموعه فرهنگی مذهبی هیئت الرضا(ع)محفل بسیجیان و رهروان شهدا، در سراسر کشور اعلام می گردد.


‏‎١- کمک های نقدی:
‏‎الف) واریز به حساب سیبای بانک ملی ایران به شماره ٠٢٠٥٣٦٤٦٥٦٠٠٦ به نام هیئت الرضا (مدافعان حرم)
‏‎ب) انتقال وجه به وسیله ی کارت بانکی به کارت بانک ملی ایران به شماره 6037991199504261 به نام هیئت الرضا (مدافعان حرم) 
‏‎ج) پرداخت آنلاین از طریق آدرس های
و

‏‎٢- کمک های غیر نقدی:
الف) ‎ارسال البسه زمستانی (نو و با رنگ مناسب) همچون کلاه ، دستکش ، پلیور و ... از طریق پست (ضمن پرداخت هزینه پستی ) به نشانی تهران - صندوق پستی ١٦٧٦٥/١٤٩٨ هیئت الرضا(ع)

ب) مواد غذایی و آذوقه به صورت عمده با هماهنگی از طریق تلفن های تماس


‏‎نکته ١ : به دلیل آنکه جمع آوری و ارسال کلیه کمک های غیر نقدی با ملاحظات و دشواری هایی به جهت رعایت مسائل بهداشتی و ایمنی همراه خواهد بود و روند این ملاحظات مستلزم صرف زمان زیادی می باشد، خواهشمند است حتی المقدور از گزینه ارسال کمک های نقدی استفاده نمایید.

‏‎نکته ٢ : کلیه اطلاعیه های رسمی ستاد تنها از طریق پایگاه اطلاعاتی هیئت الرضا علیه السلام به آدرس www.behesht.info و کانال رسمی تلگرامی هیئت الرضا به آدرس https://telegram.me/heiatorreza منتشر می گردد و اطلاعیه ها و اطلاعات خارج از آن مورد تایید نمی باشد.


‏‎شماره تماس :  ٠٩٢٠٣٤٤٣٠٢٤ نیز همچنان آماده پاسخگویی به عزیزان می باشد.

‏‎ستاد مردمی مدافعان حرم / هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا


نام و نام خانوادگی:
کد تصویر: