بیانیه ی هفدهمین اجتماع مدافعان حرم

انتشار خبر: ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ | بازدید خبر: 734

اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ(علیه السلام)

السلام علیک یا اباالفضل العباس یا قمر العشیره (علیه السلام)

والله إن قَطَعتُمُوا یمِینی إنّی                   اُحامی أبداَ عَن دینی

به خدا قسم! گرچه دست راستم را قطع کردید، من همیشه و در هر حال از دینم حمایت می کنم.

 

مکتب حضرت سیدالشهدا (ع) ، کلاس درس دفاع از حق و عدالت و دوری از ظلم و جور پذیری است . و این سرمشق همواره در طول تاریخ در حال تکرار است و فرصت پیروی از این مکتب انسان پرور همیشه برای انسان ها و در همه دوران ها فراهم است.

دفاع از حرم آل ا... منحصر به روز عاشورا نیست و این مدافعه همواره قابل انجام است ، البته قطعا این توفیق و فیض نصیب هر کس نخواهد گردید و سعادت می طلبد.

مفتخریم بعد از 1400 سال از حادثه ی عظیم عاشورا نشان مدافع حرم بودن بر سینه ی شیعیان حسینی ، پیروان پیر جماران امام خمینی و سربازان امام خامنه ای نصب گردیده است.

امروز که ظلم و کشتار مسلمانان جهان و انسان های بی گناه در یمن مظلوم ، بحرین ، عراق ، سوریه ،نیجریه ،کشمیر و ... را شاهدیم و جور یزیدیان زمانه ، حیوان صفتان درنده و وحشی خوی آل سعود و تابعین آن ها را نظاره گریم ،بیش از هر زمان دیگری ضرورت اعلام حمایت از این مظلومان لازم است .

  ما شرکت کنندگان در هفدهمین اجتماع مدافعان حرم در شب تاسوعای حسینی (ع) ضمن اعلام انزجار از این جانیان عالم، دول سر سپرده ی عربی- یهودی و حامی اصلی آن ها امریکای جنایتکار که در کودک کشی مقلد رژیم پلید صهیونیستی هستند، تاکید می کنیم آماده ایم با اذن رهبر شجاع و دوراندیش مان حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای برای یک بار طومار این شیطان صفتان را در هم پیچیده و شر آن ها را از زمین بر کنیم .

ضمن گرامی داشت یاد و خاطره ی شهدای مدافع حرم و بیعت مجدد با آنها مخصوصا" حبیب ابن مظاهر این کاروان سردار رشید اسلام حاج حسین همدانی تاکید می کنیم عبارت «کلنا عباسک یا زینب» ، تنها یک شعار نیست بلکه منشوری است که جوانان ایرانی ، عراقی ، لبنانی ، سوری، یمنی ، افغانستانی ، پاکستانی و ... عملا و با خون خود آن را امضاء و تایید نموده اند و راه این عزیزان بی رهرو نخواهد ماند و این مسیر را ترک نخواهیم کرد تا ریشه کنی ظلم ان شاء ا...

و سیعلموا الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

هفدهمین اجتماع مدافعان حرم

نام و نام خانوادگی:
کد تصویر: